بستن
(0) مورد
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
فیلترها
تنظیمات
جستجو
RSS

وبلاگ

بازدید جمعی از سرداران و فرماندهان دوران دفاع مقدس از کارخانه سیمان شمال
1 بازدید جمعی از سرداران و فرماندهان دوران دفاع مقدس از کارخانه سیمان شمال

هفته دفاع مقدس، یادآور از جان گذشتگی، ایثار و فداکاری فرزندان غیور و شجاع این مرز و بوم در صیانت از تمامیت ارضی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است. قهرمانان و فرماندهانی که با الهام از مکتب خونین عاشورا و پیروی از فرامین حضرت امام (ره)  توانستند با جانبازی و جانفشانی خود، دشمنی تا بن دندان مسلح را از دیار عاشقان دور نموده و رایحه دل انگیز آزادی و امنیت را در دشتهای سرسبز و شهرهای خونین آن به ارمغان آورند.

بازدید سرداران و فرماندهان حماسه 8 ساله ملت بزرگ ایران با حضور پر افتخار سردار سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی، فاتح بزرگ چندین عملیات از جمله والفجر 8 (فاو) و دیگر فرماندهان عرصه جهاد و شهادت و نشست صمیمی با مدیران و روسای شرکت سیمان شمال در کارخانه این شرکت، با شکوه و صلابت توصیف ناپذیر، برگزار شد.

این گردهمایی که در روزهای پایانی هفته دفاع مقدس برگزار گردید، با سخنرانی شیوا و روایت دلنشین جناب آقای مهندس صفریان (مدیر محترم عامل) که خود از یادگاران 8 سال دفاع مقدس و جانبازان جنگ تحمیلی می باشند شروع و با خیر مقدم به همرزمان و همسنگران خود در جبهه های حق علیه باطل به اهمیت دفاع از کیان و مرز و بوم وطن اسلامی و انقلاب نوپای جمهوری اسلامی اشاره نموده و با بیان خاطراتی، یاد و حماسه آن دوران مقدس را گرامی داشتند.

در ادامه سردار سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی (فرمانده لشگر ویژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس) اظهار داشتند: دوران دفاع مقدس دورانی پر تلاطم- پر شور و سخت، بوده است. و با اتکا به خداوند متعال و ائمه معصومین (علیهم السلام)، لشگر حزب ا... توانست در آغازین روزهای جنگ بر دشمن بعثی غالب شده و طعم شیرین پیروزی را به ملت عزیز ایران هدیه نماید.

سردار قربانی ضمن تشریح بعضی از عملیاتهای بزرگ، خاطراتی از رشادت ها و حماسه زرمندگان در پیکار با دشمن بعثی پرداخته و اظهار داشتند: بی شک سرداران و فرماندهان 8 سال دفاع مقدس، یادگاران و گنجینه های گرانبهای نظام و مملکت اسلامی به شمار می آیند. و بایستی این راه را ادامه داده و همانطور که دشمن بعثی را سرنگون نمودند، در سنگر تولید و صنعت نیز قهرمانانه کوشش و تلاش نمایند.

در ادامه این گردهمایی کلیه فرماندهان گرامی و مدعوین محترم، از قسمت های تولیدی این شرکت، بازدید و با فرایند ساخت سیمان از نزدیک آشنا شدند.

این مراسم با گرفتن عکسهای یادمان کلیه مدیران شرکت با سرداران عرصه جهاد و شهادت در محوطه شرکت سیمان شمال، پایان یافت.

برگزاري دوره و كارگاه آموزشي استاندارد سيستم مديريت كيفيت ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵
1 برگزاري دوره و كارگاه آموزشي استاندارد سيستم مديريت كيفيت ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵

شركت سيمان شمال جهت بروز رساني استانداردهاي مديريتي خود به منظور استمرار روند سيستمي و بهبود مستمر فرآيندهاي سازماني ، با توجه به ارائه ويرايش جديد استانداردهاي سيستم هاي مديريتي اقدام به برگزاري دوره آموزشي آشنايي با استاندارد سيستم مديريت كيفيت ISO9001 ويرايش 2015 كرد .
اين دوره سه روزه كه در روزهاي 11 ،12 و 14 بهمن ماه سال جاري از ساعت 9 الي 16 در سالن جلسات كارخانه سيمان شمال توسط آقاي دكتر قريشي نماينده شركت BCI برگزار گرديد  ، كارشناسان و سرپرستان واحدهاي مختلف سازماني به عنوان نماينده فرآيندهاي تعريف شده در نقشه فرايندي سازمان حضور داشتند .
 ضمن مرور بندهاي ده گانه استاندارد ISO9001:2015 ، تفاوت هاي ويرايش 2015 با ويرايش قبلي استاندارد از جمله لزوم پياده سازي مديريت ريسك و مديريت دانش در فرآيندهاي سازماني ، عنوان گرديد . و همچنين با حضور فعال نمايندگان واحدها  الزامات استاندارد مذكور با مثال هاي عملي و كاربردي بعنوان مطالعه موردي مورد  تحليل و بررسي قرار گرفتند .

آرشیو وبلاگ